EN

اخبار

حضور در نمایشگاه و کنفرانس HYDRO 2019

سدافزار در نمایشگاه و کنفرانس   HYDRO 2019، نشریه ی جهانی هیدروپاور و سد ها،  که در شهر پورتو در کشور پرتغال از تاریخ 22 الی 24 مهر 98  برگزار شد، شرکت کرد.

 


 

حضور در سمپوزیوم ICOLD 2019 در کانادا 

سدافزار در سمپوزیوم و نمایشگاه ICOLD 2019 که در روزهای 19 الی 24 خرداد ماه 1398 در شهر اتاوا در کانادا برگزار شد شرکت کرد.

 


 

 

6امین دوره ی بین المللی رفتارنگاری سازه‏ای و ژئوتکنیک

دوره ی آموزشی ICGSM در شهر رم ایتالیا از تاریخ 6 الی 10 خرداد 98 برگزار شد و سدافزار به عنوان شرکت کننده و حامی در آن حضور داشت.

 


 

حضور در سومین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی HYDROPOWER  کاسپین و آسیای مرکزی

 

سد افزار به عنوان شرکت کننده در دومین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی HYDROPOWER  کاسپین و آسیای مرکزی که طی روز های 1 و 2 اسفند 1397 در شهر تفلیس گرجستان برگزار شد، حضور داشت.

 


 

 پنجمین سمپوزیوم و نمایشگاه بین المللی ایمنی سد

 

سد افزار در 5 امین دوره ی برگزاری سمپوزیوم و نمایشگاه بین المللی ایمنی سد که از تاریخ 5 الی 10 آبان ماه در پایتخت کشور ترکیه، شهر استانبول برقرار بود، شرکت کرد.

 


 

حضور در نمایشگاهHYDRO 2018در شهر گدانسک، لهستان

سدافزار در نمایشگاه   HYDRO 2018، نشریه ی جهانی هیدروپاور و سد ها،  که در شهر گدانسک لهستان از تاریخ 23 الی 25 مهر 97  برگزار شد، شرکت کرد.

 


 

نمایشگاه ICOLD 2018

این نمایشگاه از تاریخ 10 الی 16 تیر97 در شهر وین اتریش برگزار شد. سدافزار در این نمایشگاه که مصادف با 26 امین کنگره جهانی ICOLD  و همچنین 86 امین جلسه ی سالیانه ی آن نیز بود، شرکت کرد.

 


 

 

  5امین دوره ی بین المللی رفتارنگاری سازه‏ای و ژئوتکنیک

دوره ی آموزشی ICGSM در شهر رم ایتالیا از تاریخ 1 الی 4 خرداد 97 برگزار شد و سدافزار به عنوان شرکت کننده و حامی در آن حضور داشت.  از سال 2014 تمرکز این دوره بر روی تکنیک های رفتارنگاری ژئوتکنیک بوده است. این نمایشگاه فرصتی مناسب برای مهندسین، زمین شناسان و کارشناسان برای به اشتراک گذاشتن دانش خود و همچنین آموزش و توسعه‌ی تجربیات شخصی در موارد مختلف ژئوتکنیکی می باشد. برگزارکنندگان این همایش شرکت مهندسی ناسکا با مشارکت دکتر جان دانیکلیف و دانشگاه ساپینزا شهر رم می باشند. 

 


 

عضوی جدید از گروه  SISGEO

با افتخار خرید  شرکت بزرگ  HUGGENBERGER AG  توسط گروه  SISGEO    را اعلام می داریم.  HUGGENBERGER AG   شرکتی مستقل و سوییسی می باشد که در زمینه ی توسعه و تولید ابزار دقیق فعالیت دارد.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

 


 

اولین سمینار آموزشی تثبیت شیب ها و شیروانی ها: زمین لغزش و ریزش سنگ

اولین سمینار ایران در زمینه ی تثبیت شیب ها و شیروانی ها: زمین لغزش و ریزش سنگ در تاریخ 22 آذر ماه 1396 در تهران سالن همایش جامعه مهندسان مشاور ایران برگزار شد. سدافزار نیز به عنوان حامی نقره در این سمینار شرکت نمود.

 


 

سومین کنفرانس منطقه‌ای و دوازدهمین کنفرانس ملی تونل ایران: تونل سازی و تغییر اقلیم

کنفرانس و نمایشگاه ذکر شده از تاریخ 6 الی 9 آذر ماه در هتل المپیک تهران برگزار شد و سدافزار نیز به عنوان شرکت کننده در این نمایشگاه تخصصی حضور داشت.

 


 

چهارمین نمایشگاه و کنفرانس LTBD

چهارمین کنفرانس بین المللی رفتار بلند مدت و فن آوری های نوسازی سازگار با محیط زیست سد ها (LTBD  ) در تهران از 25 تا 27 مهر ماه 1396 برگزار شد و سد افزار به عنوان شرکت کننده در این نمایشگاه تخصصی و رویداد بین المللی حضور داشت.  

 


 

کنفرانس و نمایشگاه بین المللی نیروگاه های برق آبی، اسپانیا، سویل

سد افزار به عنوان شرکت کننده در کنفرانس و نمایشگاه بین المللی نیروگاه های برق آبی که طی روز های شانزدهم الی نوزدهم مهر ماه 1396 در شهر سویل اسپانیا برگزار شد، حضور داشت. در این رویداد، سدافزار به عنوان  تنها شرکت متخصص در زمینه ابزار دقیق ژئوتکنیک و رفتارنگاری سازه ها حضور داشت.

 


 

راه اندازی سیستم مانیتورینگ آنلاین صخره سنگ اتوبان مارنئولی شهر تفلیس گرجستان، مهر ماه 1396

طبق توافقات انجام شده با شهرداری شهر تفلیس، شرکت سد افزار سیستم مانیتورینگ آنلاین را در صخره سنگ اتوبان مارنئولی طراحی و اجرا نمود و هدف از این پروژه تامین امنیت ترافیک این منطقه می باشد.

 

 

 


 

راه اندازی سیستم مانیتورینگ آنلاین ایستگاه مترو آولاباری شهر تفلیس گرجستان، شهریور ماه 1396

طبق توافقات انجام شده با مدیریت شرکت حمل و نقل شهر تفلیس، شرکت سدافزار سیستم رفتارنگاری و مانیتورینگ آنلاین را در ایستگاه مترو آولاباری طراحی، تامین و نصب نمود و هدف از این پروژه اطمینان از ثبات و ایمنی سازه ی ذکر شده می باشد.

 


 

بازدید از نیروگاه   UST-Kamenogorsk  قزاقستان 

طبق توافقات انجام شده با مدیریت شرکت""AESنیروگاه ذکر شده در قزاقستان، شرکت سدافزار در تیر ماه 1396 از این مجموعه در راستای بازرسی از سیستم مانیتورینگ و جمع آوری اطلاعات مربوطه به منظور فراهم آوردن گزارش آنالیزی از عملکرد سد، بازدید نمود.

 


 

هشتاد و پنجمین نشست سالانه کمیسیون بین المللی سد های بزرگ

هشتاد و پنجمین نشست سالانه کمیسیون بین المللی سد های بزرگ در تاریخ 12 الی 16 تیر ماه 1396 در شهر زیبای پراگ برگزار شد و شرکت سدافزار به عنوان شرکتی فنی مهندسی در زمینه تخصصی اجرای ابزار دقیق ژئوتکنیک  و رفتارنگاری سازه ها، در این نمایشگاه شرکت کرد.

 


 

بازدید از سد بتنی انگوری، بلندترین سد بتنی در جهان

طبق توافقات انجام شده با وزارت انرژی و آب گرجستان در اسفند ماه 1395، سدافزار از سد انگوری که بلندترین سد بتنی در جهان می باشد بازدید کرد. هدف از این بازدید بررسی سیستم مانیتورینگ این سد به منظور ایجاد توافق برای بروزرسانی سیستم ذکر شده بوده است

 


 

حضور در کنگره Hydro power ، گرجستان، تفلیس

سدافزار در کنگره و نمایشگاهHydro Power  که در روزهای 26 و 27 بهمن در شهر تفلیس برگزار شد شرکت کرد.